KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8849424
nr 884 9424
Blandteknik
Glenn Morriston, Loch Ness, signerad, motivet: 23x53
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 mars 2014
kl 18:13:11
200 kr
250 kr
450 kr
450 kr
600 kr